Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-01-10 00:09:43

 myszak94

Użytkownik

4557877
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Wasz wymarzony koń rasa , umaszczenia itp.

Moimi ulubionymi końmi są konie o siwym umaszczeniu z czarnymi skarpetkami oraz czarna grzywą i ogonem
lub o umaszczeniu izabelowatym z białymi skarpetkami i złotawą  grzywa i  ogonem jeśli chodzi o odmiany na pysku to uwielbiam gwiazdkę i strzałkę no i uwielbiam jak koń ma skarpetki A jeśli chodzi o rasy to moimi  ulobionymi rasami są konie fryzyjskie , Araby , Mustangi i oczywiście Haflingery a tak ogólnie to ja kocham wszystkie konie na świecie  są  moim sensem w życiu No ja bym chciała mieć konie z któregoś z tych co tu opisałam a jakie wy uwielbiacie konie jakiego chcieli byś cie mieć ??

Offline

 

#2 2011-01-10 17:12:41

 koniarasylwia

Użytkownik

5594145
Skąd: Wiocha ;D
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Wasz wymarzony koń rasa , umaszczenia itp.

Ulubiona maść... Wszystkie są ładne ale faworyzuje izabelowatą,srokatą (gniadosrokata najbardziej),kasztanowatą(w szczególności z długimi skarpetkami i strzałkami na głowie ^^),kara i gniada (te też z duuuuZymi odmianami )
Co do ras nie mam żadnych ideałów czy coś... Hanowerska,folbluty,fryzy,sp.... Tak w zasadzie to niekrórym nawet nie rozróżniam xD Aż wstyd sie przyznać ^^ 

A co do 'wymarzonego konia' to wam daje takiego o!:
Taaa dammm!

http://images47.fotosik.pl/521/9b548c160938fff1med.jpg
Istra

Ostatnio edytowany przez koniarasylwia (2011-01-10 17:13:06)


Życie nauczyło mnie jednego.
Nie przywiązuj sie do konia,który nie jest Twój.Gdy będzie między Wami najwspanialej jak mogłoby sie wydawać,właściciel odbierze zwierze,nie zwracając uwagi na uczucia obojga...
Istra <33 Gdziekolwiek,Kiedykolwiek..Zawsze będę cie kochać! ;* ;(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fcpd.pun.pl www.wayofninja.pun.pl www.firstchurchofset.pun.pl www.geografia.pun.pl www.aa2aapl.pun.pl