Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-01-08 18:24:23

 Koniara-Madzia

Administrator

9775233
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 15
Punktów :   
WWW

WKKW

Co sądzicie o WKKW ?
Jest to test sprawdzający konia i jeźdźca, ale czy nie jest zbyt wielkim wyzwaniem dla konia ?
Wiem że jest to bardzo widowiskowe bo uwielbiam to oglądać ale czy dla takiego konia nie jest to zbyt wielkie wyzwanie ? ;p
Co o tym myślicie ?


"Patrz przed siebie, nigdy wstecz..."

Offline

 

#2 2011-01-09 13:47:44

 koniarasylwia

Użytkownik

5594145
Skąd: Wiocha ;D
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: WKKW

Wiadomo że dla konia szkółkowego,czy rodzinnego,który pochodzi pod siodłem godzinke na 3 dni,będzie to za ciężkie i nieda rady ;D Ale dzisiejsza hodowla daje nam i koniom takie możliwości,że teraz,dla konia 150 w kłębie,2-metrowa przeszkoda nie sprawia problemów,tak samo,jak 40-kilometrowy bieg galopem Jest to bardziej kwestia genów,odpowiedniego treningu i oczywiście jeźdźca,który będzie dbał nie tylko o sb,ale i o konia Takie same wątpliwości,kilkanaście lat temu budziły skoki przez przeszkody-dlaczego? Bo koń na wolności,(daje na przykład ogiera),żeby dotrzec do klaczy w rui,na 100% ominąłby przeszkode,niż ją przeskoczył (nawet naką 40cm).A teraz? Ludzie wyhodowali konie,które wprost uwielbiają skakać i same idą na przeszkodę ;D Tak samo z WKKW Uważam,że to nie jest nic złego,jak wiemy jak sie zabrać do WKKW i jakiego konia w to 'wciągnąć'


Życie nauczyło mnie jednego.
Nie przywiązuj sie do konia,który nie jest Twój.Gdy będzie między Wami najwspanialej jak mogłoby sie wydawać,właściciel odbierze zwierze,nie zwracając uwagi na uczucia obojga...
Istra <33 Gdziekolwiek,Kiedykolwiek..Zawsze będę cie kochać! ;* ;(

Offline

 

#3 2011-01-10 00:08:00

 myszak94

Użytkownik

4557877
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: WKKW

Hej WKKW to zawody jedyne  z najbardziej widowiskowych sportów konnych   to jest wszechstronny sprawdzian konia i jeźdźca. To właśnie na tych zawodach jeździec może się sprawdzić jak bardzo zna swojego konia jak bardzo mu ufa i jak jest z nim zżyty a dla konia to sprawdzian jak ufa swojemu właścicielowi i jak jest przygotowany. Ja sądzę że konie które mało ćwiczą i są słabo przygotowane nie powinny brać  udziału bo gdy się spłoszy już coś się stanie może się zrazić do zawodów a jeździec powinien wiedzieć czy jego koń jest gotowy na takie zawody czy tez nie no i powinien być rozsądny bo koń to żywe stworzenie które też czuje 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.impet.pun.pl www.wampiry.pun.pl www.coremt2-forum.pun.pl www.vae-victis.pun.pl www.dungeones-treasures.pun.pl